Narew Ostrołęka Plus - Oficjalna Strona Kibiców
 
Nawigacja
===NAREW===
O klubie
Trener
Kadra
Terminarz - Jesień '10

===MŁODZIEŻ===
Juniorzy '93
Juniorzy
Trampkarze
Trampkarze '96
Orliki

===HISTORIA===
Ostrołęckie drużyny...
Kronika Piłki w O-ce
SEZONY: 1962-2010
Trofea
POCZET TRENERÓW
Byli piłkarze
Piłkarskie Rodziny
Legia Cudzoziemska
War-Pol Narew
Sezon 2000/01
Sezon 2001/02
Sezon 2002/03
Sezon 2003/04

===KIBICE===
Kibice
Relacje kibicowskie
Wspomnienia
Zgody
Narwiański Styl
Śpiewnik
Tapety

===TURNIEJE===
I Turniej Kibiców Narwi
II Turniej Kibiców Narwi
III Turniej Kibiców Narwi

===STRONA===
Strona Główna
Redakcja
Wywiady
Galeria
VIDEO
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Polecamy
internetowi napinacze

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy

90minut.pl

Legia Live

Turbina Ostrołęka

Fryzjer Boys Ostrołęka

Pekpol Ostrołęka

Nike Ostrołęka

Mazur Karczew

Świt Baranowo

Rzekunianka Rzekuń

Legionovia Legionowo - nieoficjalna strona

Maza

Orz GoworowoNOSiR Świt '93 NDM

 

Nasz Button:
Narew Plus

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy
LOŻA EKSPERTÓW ZABRAŁA GŁOS!
Inne
Loża Ekspertów

1. Awansujemy do nowej II, czy III ligi? Bo inna odpowiedź chyba nie wchodzi w grę?
2. Do klubu przyszło kilku zawodników, z kilku zrezygnowano - poproszę o plusy i minusy polityki transferowej naszego klubu...
3. Kto jest najmocniejszym punktem obecnej Narwi?
4. Klub ma zamiar zlikwidować rezerwy - czy to dobra decyzja? Jeśli nie, to kto powinien w nich grać?

Eksperci Kibice
KLECZKOWSKI Maciej - Radny Miasta Ostrołęki, prywatnie kibic Narwi:

Maciej Kleczkowski1) Będą chodził na mecze, tak jak chodzę na mecze Narwi od lat, z nadzieją, że tym razem awansujemy i to od razu do II ligi. Przypomnę, że tak naprawdę przyszła III liga, jest odpowiednikiem dzisiejszej IV ligi, choć na pewno będzie mocniejsza.

2) Uważam, że za wcześnie na takie pytanie, wszystko zweryfikuje boisko.

3) W mojej ocenie wiceprezes Roman Wargulewski. Bez niego nie byłoby Narwi i chyba większość kibiców ma taką świadomość.

4) Przypomnę, że w 2005 roku w drużynie rezerw grali piłkarze, którzy dziś występują na II i III ligowych boiskach (Łukasz Grzeszczyk, Wojciech Skorupka i Piotr Gurzęda). Dziś rezerwy traktowane są po macoszemu, a większość zawodników poodchodziła do drużyn z ościennych gmin. Przypomnę tylko kuriozalną sytuację, kiedy to na mecz przyszło 11 zawodników, w tym dwóch bramkarzy i Michał Piersa, nominalny golkiper, wystąpił w ataku.
Jeśli trener przed każdym meczem rezerw ma drżeć czy uzbiera 11 osób, a tak było niejednokrotnie w przeszłości, to dajmy sobie spokój i bądźmy poważni.
dobryczlowiek1983 :
1)
Jeśli uda się awansować do 2 ligi będzie to wielkie osiągnięcie
trenera Zajączkowskiego, który jak chyba żaden poprzedni trener układa personalnie zespół po swojemu. Ewentualny brak awansu do ligi 3 (czyli de facto utrzymanie w lidze) to niewyobrażalny scenariusz wielkiej katastrofy. Narew nie jest faworytem rozgrywek i oby w tym kryła się tajemnica sukcesu promocji do 2 ligi.

2)
Zacznijmy od plusów: fakt, że są w ogóle jakieś ruchy, młodsi kibice zapewne nie pamiętają czasów, gdy z Narwi zawodnicy odchodzili, a ich miejsce zajmowali wychowankowie. Przerwa zimowa upływa więc kibicom na spekulacjach któż to nowy do Narwi trafi:) Właściwy ruch to pozyskanie Marka Kaliszewskiego - oby ten udany transfer spowodował trwałą tendencję do zatrudniania zawodników z regionu, a nie nijakich zawodników z "Polski" czy nawet świata.

Minusy też niestety są: osłabienie drużyny w porównaniu do jesieni jest spore, zastąpienie np. braci Romanów jak na razie nie udało się zarządowi. Być może jacyś zawodnicy do Narwi jeszcze trafią, niestety minie trochę czasu zanim zgrają się z resztą (jeśli w ogóle im się to uda) Trochę dziwi odstawienie na boczny tor Remka Dąbrowskiego.

3)
Tomek Sadłowski, a że jest kontuzjowany to wszyscy mamy wielki problem:(

4)
Jeśli nie będzie komu grać to będzie to źle świadczyć o klubie. W
53.000 mieście to trochę śmieszne tłumaczyć się brakiem zawodników...
ROMAN Arkadiusz - do niedawna napastnik Narwi, teraz raczej Ostrovii Ostrów Maz.:Arkadiusz Roman

1) Uważam, że o awansie do nowej II ligi trzeba zapomnieć. Natomiast,
żeby awansować do III ligi będzie się trzeba mocno napracować.

2) Dla mnie to nie jest żadna polityka transferowa. To jest jeden wielki chaos. Po zakończeniu rundy jesiennej zapowiadano wielką rewolucję w kadrze pierwszego zespołu. Tak też się stało, tylko trochę nie w tym kierunku. Z 22 zawodników branych pod uwagę jesienią zostało 13 czy 14, nie licząc juniorów. Nie dokonano żadnych wzmocnień zespołu. Liga zbliża się dużymi krokami i teraz na siłę szuka się ludzi, którzy chcieliby grać w Ostrołęce.
Plusem tego wszystkiego jest szansa, jaką dostaje uzdolniona ostrołęcka
młodzież na ogrywanie się w pierwszej drużynie. Natomiast minusem jest
bezapelacyjnie wąska kadra. Chcąc walczyć o konkretne cele trzeba mieć do dyspozycji 20 zawodników, bo przecież przyjdą kartki, kontuzje lub inne sytuacje życiowe.

3) Moim zdaniem najmocniejszymi punktami drużyny (zresztą jak co roku)
będą A. Łyziński, P. Strzeżysz oraz M. Malanowski (jeśli zdrowie
pozwoli). Po cichu liczę też na Niedźwiadka i Ifiego.

4) Jeśli klub ma "narażać" się na walkowery (a na to się zanosi), to
oczywiście powinno wycofać się rezerwy z rozgrywek. Pierwsza drużyna nie
ma szerokiej kadry, zatem nie liczyłbym na ich wsparcie. Jeśli ktoś
miałby występować w drużynie rezerw, to jedynie juniorzy, ale przecież oni
mają swoje rozgrywki.
krzykrzy:

1) Awansujemy do nowej 3 ligi, na 2 ligę pewnie nas nie stać.

2) Największym minusem było odejście braci Romanów i to chyba największa porażka naszych "mengerów" hehe... A nowe nabytki niczym specjalnym się nie wyróżniają. Cieszy powrót Wilczewskiego.

3) Myślę, że najmocniejszym punktem Narwi pozostaje "Łyżwa". Z całej drużyny popełnia najmniej błędów i wiele razy ratował punkty.

4) Jeśli nikt nie chce grać w rezerwach, to jest to dobra decyzja! Lepiej pieniądze z rezerw zainwestować w juniorów i ogólnie młodzież piłkarską Narwi! Ogólnie ten temat mnie nie obchodzi;)
SADŁOWSKI Mariusz "Dyluś" - były zawodnik Narwi, później spiker, teraz kapitan drużyny OldBoys Narew Ostrołęka:

1) Oczywiście chciałbym, jak każdy kibic Narwi, żeby to była II liga, ale...Mariusz Sadłowski
Właśnie, ale realnie patrząc na ruchy kadrowe i obecną kadrę (nie chce być złym prorokiem) trzeba będzie ciężko napracować się, żeby awansować do trzeciej.

2) Hmmm... Plusów niestety nie widać. Na tydzień przed ligą z nowych nabytków można było zobaczyć tylko Bondziula. Niestety mimo jego szczerych chęci był strasznie zagubiony. A gdzie reszta? Minusów niestety jest dużo więcej, np. na ławce rezerwowych tylko kilku nieopierzonych juniorów (nie licząc Piotra Wiskiego oczywiście, no i prezesów). Z resztą niektórzy zawodnicy, którzy wystąpili w pierwszym składzie, jeszcze kilka miesięcy temu mogliby ewentualnie usiąść na ławce rezerwowych. A rezygnacja z kilku bardzo doświadczonych i grających na jesieni w pierwszym składzie zawodników, z zamiarem awansu, jest co najmniej zastanawiająca.

3) Moim zdaniem w tym momencie są dwa najmocniejsze ogniwa w naszej drużynie: Andrzej Łyziński - już od kilku lat na tym samym, bardzo dobrym, poziomie i Piotr Strzeżysz, któremu w końcu pozwolono pograć w środku pola.

4) W tej chwili właśnie nie bardzo ma kto w nich grać. Jeżeli w pierwszej drużynie jest tak mało zawodników, to skąd wziąć ich do drugiej drużyny? Gdyby nie pozbywano się tak lekką ręką zawodników (przede wszystkim wychowanków), to wtedy siłą rzeczy "rezerwy" musiałyby zostać. I wtedy ogrywaliby się w nich chłopcy, którzy kończą wiek juniora i zawodnicy pierwszej drużyny nie grający w pierwszym składzie. A tak - pewnie jeszcze niejednego wychowanka Narwi zobaczymy w HiD Koronie...
narvinho :

1) Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to "awansujemy" do III ligi. Nie dlatego, że jesteśmy silni, bo nie jesteśmy. Po prostu rywale nie wzmocnili się aż tak, żeby "wypchnąć" nas poza strefę oznaczającą nową III ligę. W rozgrywkach zwycięży Mazur Karczew.

2) W sumie, to wystarczyło by jedno zdanie - który klub rezygnuje ze swojego najlepszego strzelca? Chyba tylko Narew. Mimo tego, co mówi trener - mamy tylko dwóch nominalnych obrońców w tej chwili: Malana i Głowę. Wypadli bracia Sadłowscy, Tomek Staniórski, Robert Jędrzejczyk, wcześniej Wojtek Skorupka. Nie ma nikogo na ich miejsce. Na siłę można przerobić na obrońcę Saszkę, ale kogo więcej? Łyżwa sam nie wygra nam awansu.

3) Kilka tygodni temu powiedziałbym bez dwóch zdań - Tomek Sadłowski. Teraz nie mamy kapitana, najsolidniejszego i najbardziej profesjonalnie podchodzącego do grania w piłkę zawodnika... Nie będę zapewne odkrywczy - w tej chwili najmocniejszym punktem jest Andrzej Łyziński.

4) Z tego, co słyszałem, to warunkiem otrzymania licencji na grę na IV szczebelku rozgrywek jest posiadanie drużyny rezerw. Jeśli nie ma już naprawdę komu grać w drugiej drużynie, to niech klub pozwoli zagrać kibicom! Nie ma co ryzykować utraty licencji na grę pierwszego zespołu przez taką sprawę. A zapewniam, że kibice zebraliby się na każdy mecz!
SŁOWIK Tomasz - były napastnik Narwi, do niedawna trener drużyny rezerw:

1) Życzę swoim kolegom z Narwi awansu do nowej II ligi, jak każdy prawdziwyTomek Słowik kibic, ale trzeba szczerze powiedzieć, że w tym składzie raczej to nie będzie realne. Jest szansa awansu do nowej III ligi, ale będzie bardzo ciężko ten awans uzyskać i każdy punkt będzie bardzo istotny.

2) Co do polityki transferowej, to w tym sezonie jest bardzo zła i zamiast się wzmocnić to drużyna się osłabiła. Zespół który myśli o awansie musi się wzmocnić, a niestety Narew przystępuje do rundy rewanżowej osłabiona. Dla mnie było niezrozumiałe posunięcie z braćmi Roman, którym podziękowano, a ci zawodnicy stanowili o sile zespołu. Na ich miejsce nie przyszedł nikt konkretny. Tomasz Staniórski odszedł sam z klubu i wyjechał z za granicę w poszukiwaniu pracy, a bracia Sadłowscy do tej pory nie wznowili treningów.
Co do zawodników, którzy przyszli - czyli Bondziul, Krupka, Jóźwiak, Wilczewski - są to młodzi piłkarze, ale oni raczej nie będą stanowić o sile Narwi, a są jedynie uzupełnieniem kadry pierwszego zespołu. Nie wiadomo tylko, na co stać zawodnika z Azerbejdżanu, który wyjechał do swojego kraju i jak na razie nie ma go jeszcze w Polsce.

3) Najmocniejszym punktem zespołu od kilku lat jest bramkarz Andrzej Łyziński i w niezłej formie jest Piotrek Strzeżysz, co pokazał w ostatnim sparingu.

4) Taki klub jak NAREW powinien mieć zespół rezerw, aby chłopcy, którzy siedzą na ławce mogli gdzieś grać i się ogrywać. Jeżeli drużyna rezerw zostanie zlikwidowana, to będzie to złe posunięcie zarządu klubu.
PiotruśNarew :

1) Jeżeli chodzi o awans to nic poza nową 3 ligą nie wchodzi w grę. Skład na rundę wiosenną na to nie pozwala.

2) Rezygnacja z obu Romanów to błąd wielkich rozmiarów. Moim zdaniem razem z Tomkiem Sadłowskim trzymali grę i dzięki nim Narew grała jak grała. Jeżeli zaś chodzi o nowych zawodników to hmm... Mamy lepszych w zespole.

3) Najmocniejszym punktem jest Tomek Sadłowski. Gra najrówniej.

4) Likwidacja rezerw to bardzo zły pomysł. Grać powinni juniorzy i zawodnicy, którzy nie zagrali w pierwszym zespole. Myślę, że można także zrobić cos w
rodzaju rekrutacji. Tylko nie robić rocznikami, bo komuś dobremu może zabraknąć jednej cyferki!! Wybrać z tego kilka najlepszych osób - kto wie, może coś z nich by było :D
ZALEWSKI Jan - były piłkarz i trener Narwi, obecnie za oceanem:

1) Czy awansujemy do II ligi? RaczejJan J. Zalewski nie. Myślę, że I miejsce zajmie Mazur Karczew, który poczynił bardzo duże wzmocnienia. My natomiast powinniśmy budować dobry zespół, który w następnym sezonie wywalczy awans.

2) O polityce transferowej to ja już wypowiedziałem się w poprzednich odpowiedziach... Myślę, że sparing z Freskovitą pokazał gdzie my jesteśmy.

3) Na to pytanie trudno mi cokolwiek powiedzieć, ponieważ aktualnie przebywam w Nowym Jorku i trudno mi oceniać bez oglądania.

4) Co do likwidacji rezerw, to nie wiem, czy ktoś się zastanowił, gdzie będą grali zawodnicy, którzy nie zmieszczą się w kadrze meczowej.

1. Awansujemy do nowej II, czy III ligi? Bo inna odpowiedź chyba nie wchodzi w grę?

2. Do klubu przyszło kilku zawodników, z kilku zrezygnowano - poproszę o plusy i minusy polityki transferowej naszego klubu...

3. Kto jest najmocniejszym punktem obecnej Narwi?

4. Klub ma zamiar zlikwidować rezerwy - czy to dobra decyzja? Jeśli nie, to kto powinien w nich grać?
narvi dnia marzec 12 2008 12:30:37 · 2 Komentarzy · 2303 Czytań · Drukuj

Komentarze
maka dnia marzec 13 2008 09:41:29
1. Jeśli ten zespól wejdzie do 3 ligi to już będzie coś wielkiego ale ja obawiam się że już pierwszy mecz w piastowie zakończy się bardzo zle.
2. Wzmocnień zero - osłabień kilka a to że nie bedzie AR. to już kompletnie ktoś zawalił bo on w pierwszej rundzie pokazał dużo dobrego
3. Nie widać takiego punktu - może Ifi
4. Na rezerwy Narwii nie stać ;(
dobryczlowiek1983 dnia marzec 13 2008 12:20:58
Kolega Maka dał dobry przykład innym użytkownikom, komentujcie i Wy co myślicie na temat problemów zawartych w sondzie. A już niedługo kolejne ciekawostki na stronie, których treść zmiecie z powierzchni ziemi konkurencję smiley

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Świetne! Świetne! 100% [3 Głosów]
Bardzo dobre Bardzo dobre 0% [Żadnych głosów]
Dobre Dobre 0% [Żadnych głosów]
Przeciętne Przeciętne 0% [Żadnych głosów]
Słabe Słabe 0% [Żadnych głosów]

Panel reklamowy
Reklama
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi / Transfery
Sparingi
17.07
Bug Wyszków
0:0
21.07
MKS Przasnysz
2:1
21.07
Iskra Krasne
3:0
24.07
Legionovia
1:2
07.08
Warmia Grajewo
0:0

 

Transfery

Przychodzą: M.N.Jaiyesimi (Polonia ME Warszawa), D.Iwanowski (OKS 1945 Olsztyn), A.Kamiński (NK Krško/Słowenia), M.Ostaszewski (Korona HiD Ostrołęka; wyp. do 31.12.2010), M.Parszewski (Nadnarwianka Pułtusk), M.Truszkowski (powrót po zawieszeniu), A.Pyskło (powrót).

Odchodzą: M.Milewski (wypoż. do Korony HiD) D.Wargulewski. Mat.Kaliszewski, B.Kaczyński (Korona HiD Ostrołęka), P.Kuzia (Świt Baranowo), Mat.Kaliszewski (Korona HiD), M.Grabowski (kontuzja).

(podkreśliliśmy pewne transfery)

Galeria+
Mazowsze 1-1 Narew


Wizyty od 13.10.2007


Page Rank
Facebook
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,082
Najnowszy Użytkownik: dumvhrcrsm

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl