Świt NDM 2-0 Narew
Dodane przez narvi dnia Listopad 08 2008 22:14:59
Fatalnie dla Narwi rozpoczął się mecz ze Narew w Nowym Dworze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Najpierw Dariusz Zjawiński z rzutu wolnego pokonał naszego bramkarza. Najlepszy strzelec Świtu trafił z 20 metrów w samo okienko bramki Andrzeja Łyzińskiego. Zaledwie kilka minut później, po rzucie karnym, Świt zdobył drugą bramkę. Wcześniej w polu karnym piłkę ręką zagrał Wojciech Skorupka.
W przerwie trener Cezary Moleda postawił wszystko na jedną kartę, wprowadził Maxwella i Arkadiusza Pyskło. W 79. minucie bramkę zdobył Pyskło, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. W 88. minucie po faulu na Obemie, czerwoną kartkę otrzymał Mahommed.
Spotkanie było rozegrane w gęstej mgle. Dodać trzeba, że drużyna dzisiejszych gospodarzy, to naprawdę silna ekipa i ma duże szanse na zwycięstwo w naszej lidze.

Na meczu obecna była duża grupa kibiców Narwi (ponad 45 + spore delegacje Hutnika (28) i Piaseczna (17); razem około 90 osób), która mimo mrozu i mgły cały mecz dzielnie dopingowała niebiesko-czerwonych.

III liga, grupa łódzko-mazowiecka
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Narew Ostrołęka 2:0 (2:0)
Bramki: Zjawiński 9. Adamczyk 14. (k)

Narew: Łyziński - Bondziul, Mohammed (ż/cz.88), M.Malanowski, Skorupka (46. Maxwell) - Kaliszewski, M.Lelujka (70. Bochenek), Strzeżysz (80. Posmyk), Pragacz, D.Wargulewski (46. Pyskło) - Ogrodowczyk

ZAPRASZAMY DO MINI GALERII Z MECZU [KLIK]